Certified registered nurse anesthetist job description sample

Ten certified registered nurse anesthetist job description sample może pomóc Ci stworzyć ogłoszenie o pracę, które przyciągnie najlepszych wykwalifikowanych kandydatów. Zapraszamy do zmiany tego opisu, aby spełnić swoje konkretne obowiązki i wymagania dotyczące pracy, w oparciu o tę strukturę i organizację. Możesz również uzyskać jeszcze więcej pomysłów na temat tego, jak napisać swój opis stanowiska pracy, przeglądając nasze oferty pracy dla pielęgniarek/pielęgniarzy.

Certified Registered Nurse Anesthetist

Twoje pierwsze kilka zdań wprowadzi potencjalnych certyfikowanych pielęgniarzy/pielęgniarki do Twojej firmy, kultury i środowiska pracy. Skorzystaj z tej okazji, aby sprzedać swój szpital lub placówkę medyczną osobom poszukującym pracy i wyróżnij się spośród konkurencyjnych ofert CRNA.

Certified Registered Nurse Anesthetist Zakres obowiązków:

  • Zapewnia przygotowanie przed znieczuleniem i ocenę pacjenta.
  • Zapewnia identyfikację pacjenta i uzyskuje odpowiedni wywiad zdrowotny.
  • Zaleca, żąda i ocenia odpowiednie badania diagnostyczne.
  • Dokumentuje ocenę przed znieczuleniem.
  • Uzyskuje świadomą zgodę na znieczulenie.
  • Wybiera i/lub podaje leki przed znieczuleniem.
  • Wybiera, przygotowuje i podaje środki anestetyczne lub inne środki stosowane w zarządzaniu opieką anestezjologiczną.
  • Informuje anestezjologa i/lub chirurga o zmianach w stanie pacjenta.
  • Zapewnia indukcję znieczulenia, podtrzymanie, wynurzenie i opiekę po znieczuleniu.
  • Wprowadza cewnik/urządzenia do linii inwazyjnej.
  • Wykonuje intubację i ekstubację tchawicy, udrażnia drogi oddechowe.
  • Zapewnia wentylację mechaniczną.
  • Wykonuje nakłucia żył i tętnic.
  • Pobiera próbki krwi. Wykonuje i zarządza znieczuleniem regionalnym.
  • Prowadzi gospodarkę płynami, krwią, elektrolitami i równowagą kwasowo-zasadową pacjenta.
  • Prowadzi inwazyjne i nieinwazyjne monitorowanie w okresie okołozabiegowym z wykorzystaniem aktualnych standardów i technik.Rozpoznaje i leczy zaburzenia rytmu serca poprzez monitorowanie elektrokardiogramu w okresie okołoznieczuleniowym.
  • Ocena reakcji pacjenta podczas wychodzenia ze znieczulenia. Wprowadza leczenie farmakologiczne lub wspomagające w celu zapewnienia odpowiedniego powrotu pacjenta do zdrowia po znieczuleniu i lekach wspomagających.
  • Prowadzi obserwację po znieczuleniu, sporządza raporty i ocenia reakcję pacjenta na znieczulenie i potencjalne powikłania anestezjologiczne.
  • Rozpoznaje sytuacje nagłe i zarządza nimi. Inicjuje lub uczestniczy w resuscytacji krążeniowo-oddechowej.
  • Wykonuje lub zleca kontrole bezpieczeństwa sprzętu w razie potrzeby.
  • Oczyszcza i sterylizuje sprzęt oraz powiadamia przełożonego o potrzebnych korektach/naprawach sprzętu.
  • Może sprawować opiekę nad pacjentem w zakresie niezbędnym do utrzymania wiedzy klinicznej, kompetencji i licencji koniecznych do wypełniania obowiązków służbowych i kierowania zapewnieniem opieki w jednostce.

Jest to dobre miejsce na opis pracy pielęgniarki anestezjologicznej, aby podkreślić godziny pracy i korzyści specyficzne dla danej placówki. Potencjalni kandydaci na pielęgniarki anestezjologiczne chcą dowiedzieć się o takich rzeczach jak wielkość zespołu, stosunek pielęgniarek do pacjentów i rotacja zmian. Możesz również opisać korzyści, które wyróżniają Cię na tle innych, takie jak zwrot kosztów opieki nad dzieckiem, świadczenia dla dojeżdżających do pracy i kredyty na naukę.

Certyfikowany Pielęgniarz Anestezjolog Kwalifikacje/Kompetencje:

  • Silne umiejętności oceny pacjenta
  • Demonstrowana wiedza i umiejętności w zakresie komunikacji ustnej, komunikacji pisemnej, relacji interpersonalnych, obsługi klienta, zdolności adaptacyjnych i zarządzania zmianami
  • Demonstrowana wiedza i umiejętności w zakresie przetwarzania tekstów w aplikacjach komputerowych

Wymagania dotyczące wykształcenia, doświadczenia i licencji:

  • Ukończenie akredytowanego programu anestezji pielęgniarskiej
  • Dwa (2) lata doświadczenia w opiece anestezjologicznej w ostrym okresie preferowane
  • Ważna państwowa licencja RN (musi spełniać wymagania edukacyjne dla licencji państwowej)
  • Ważne prawo jazdy (musi spełniać wymagania edukacyjne dla licencji państwowej) dla licencji państwowej)
  • Ważna państwowa licencja APRN (musi spełniać wymagania edukacyjne dla uznania państwowego i uzyskać w ciągu sześciu (6) miesięcy od zatrudnienia)
  • Certyfikowany Zarejestrowany Pielęgniarz Anestezjolog (CRNA) przez American Association of Nurse Anesthetists (AANA)
  • Certyfikat Advanced Cardiac Life Support (ACLS) przez American Heart Association
  • Obecny certyfikat BLS for Healthcare Provider CPR lub CPR/AED dla profesjonalnych ratowników
  • National Provider Identifier (NPI) i kod taksonomiczny wymagane w momencie zatrudnienia

Teraz musisz skłonić kandydatów na pielęgniarki do złożenia aplikacji i pokazać im, jak to zrobić, z potężnym wezwaniem do działania. Na przykład, poinformuj potencjalnych CRNA, czy chcesz, aby złożyli aplikację poprzez „kliknięcie na przycisk „Aplikuj” na górze ogłoszenia o pracę”, czy wolisz, aby wysłali CV pocztą elektroniczną do konkretnej osoby w Twoim szpitalu lub klinice.

Już gotowe do zamieszczenia opisu stanowiska pracy dla dyplomowanego zarejestrowanego pielęgniarza-anestezjologa?

Właściwy CRNA jest tam. A ogłoszenia Monster mogą przenieść Twoje poszukiwania na wyższy poziom. Dzięki szerokiej gamie planów miesięcznych, idealnych dla każdej wielkości firmy lub rodzaju poszukiwanej pracy, możesz zwiększyć, zmniejszyć lub anulować swoje poszukiwania kandydatów w dowolnym momencie. Dodatkowo, otrzymasz dostęp do SearchMonster bez dodatkowych opłat, co pozwoli Ci znaleźć i skontaktować się z najlepszymi kandydatami do pracy na naszej platformie zaangażowania.Rozpocznij tutaj!